Wybierz swój pakiet !

Proces projektowania czyli jak to wygląda?

4. Dokumentacja techniczna

Na postawie zaakceptowanej wizualizacji poglądowej wnętrza przystępuję do wykonania rysunków technicznych z wymiarami i przekrojami oraz wykonuję zestawienie elementów wyposażenia wnętrza (meble, ilość płytek, paneli, oprawy oświetleniowe i inne elementy zaprojektowane we wnętrzu). Dokumentacja techniczna przyśpiesza prace remontowe i ułatwia pracę fachowcom.

3. Wizualizacje

Teraz mając już wybrany projekt funkcjonalny przechodzę do detali, na które tak bardzo czekasz. Wprowadzam do projektu kolor i fakturę, tak by powstały trójwymiarowe widoki zawierające układ podłóg, oświetlenie, elementy wyposażenia tworzące wizualizacje poglądowe.

2. Inwentaryzacja i układ funkcjonalny

Mierzę wnętrze lub proszę o rzuty  architektoniczne jeżeli takie posiadasz i przygotowuję 2-3 propozycje układu funkcjonalnego opartego na naszych ustaleniach. Pokazuję Ci moje propozycje w 2D i 3D.

1. Rozmawiamy o tym czego potrzebujesz i o tym jakie wnętrze Ci się marzy

  • Co lubisz, a czego nie lubisz?

  • W jakim stylu ma być wnętrze.

 

Dostajesz ode mnie link do formularza z pytaniami, który pozwoli mi wszystko usystematyzować i przyśpieszy pracę projektową.

 

Wszystkie dokumenty, propozycje rozwiązań jakie otrzymasz ode mnie będą wrzucane na dysk, do którego otrzymasz dostęp na 24h/dobę prze cały okres projektowania, tak by nic Ci nie umknęło i by na spokojnie można było przesłać również Twoje spostrzeżenia.

© Copyright 2017 by WebWave